44917846_475101082984166_5643758224340418560_o

Jolanta Jurzykowska

„Kocham powroty”

Dzięki kilkuletniej pracy w renomowanym salonie Dermiki w Warszawie, którą podjęłam natychmiast po studiach zyskałam duże doświadczenie w zawodzie kosmetologa i bardzo cenię ten czas.
Ponad rok temu przyszedł jednak moment na zmianę i na powrót do Bielska – Białej, do miasta, gdzie się wychowałam, które jest i zawsze było dla mnie bliskie.
Założyłam swój salon „Kosmetyka z sercem i mini spa ”, każdego dnia realizuję moją pasję, bazując na doświadczeniu z Warszawy. Systematycznie uczestniczę w szkoleniach, targach, stawiam na rozwój aby jeszcze lepiej wykonywać to co robię.
Kocham powroty, doceniam, gdy klientka do mnie wraca jest to wówczas dla mnie jasny przekaz oraz nagroda, że wykonałam moją pracę dobrze. Podchodzę indywidualnie do każdej osoby, która mnie odwiedza.
Posiadam szeroki wachlarza zabiegów, które oferuję, najbardziej lubię wykonywać zabiegi na twarz, szczególnie oczyszczanie oraz masaże, zdaje sobie sprawę jak ważna jest pielęgnacja. Moim „konikiem” jest także henna i regulacja brwi, ponieważ lubię precyzję.
Klienci, przyjaciele często zadają pytanie o genezę nazwy mojego salonu – odpowiedź mam prostą, nazwa wzięła się z miłości do kosmetyki, do pomagania i pracy z ludźmi.
Atutem mojego salonu jest wysokiej klasy sprzęt wykorzystywany do pielęgnacji twarzy i ciała, pozwalający na uzyskanie długotrwałych efektów odmłodzenia oraz poprawy wyglądu sylwetki poprzez stymulację mięśni.
Pozostałam wierna marce Dermika, na której pracuję – jest skuteczna, przebadana dermatologicznie, hipoalergiczna, ma delikatne nuty zapachowe, zabiegi przynoszą rezultaty, są przystępne cenowo.
Zajmuję się również stylizacją paznokci, wykonuję manicure klasyczny, japoński, hybrydowy, pedicure.

0
Wytrzymałość
0
Koncentracja
0
Sprawność manualna

Serdecznie polecam? Wspaniałe masaże, bardzo miła atmosfera. Na pewno skorzystam jeszcze nie raz.

Przesympatyczna, fachowa Pani Jola, w miłym , czystym otoczeniu robi cuda z naszymi mięśniami. Do tego bardzo miła rozmowa w czasie masażu. Gorąco polecam ten salon.

Szczerze mogę polecić. Mega kulturalna obsługa. Fachowość. Jestem bardzo zadowolona i faktycznie kosmetyka z sercem!