Zabieg nawilżający

Zabieg nawilżający

Celem zabiegu nawilżającego jest radykalne zwiększenie nawilżenia Twojej skóry, aby zapewnić jej młodzieńczą jędrność, sprężystość i witalność. Daje świetne efekty nawet w przypadku cery bardzo wymagającej, np. przykład wrażliwej, suchej czy zniszczonej.
W zabiegu wykorzystano technologię dynamicznego nawilżenia komórkowego opartego na stymulowaniu funkcjonowania kapilar wodnych w komórkach skóry. Zabieg ten zalecany jest osobom młodym i starszym , kobietom i mężczyznom , ogólnie wszystkim, których skóra potrzebuje nawilżenia.

Przebieg zabiegu:

Po dokładnym zmyciu i tonizowaniu Twojej cery, kosmetyczka delikatnie nałoży na skórę peeling enzymatyczny. Kolejnym etapem będzie wykonanie ultradźwięków, aby wprowadzić ampułkę w głąb skóry, w celu utrzymaniu odpowiedniego poziomu nawilżenia. W trakcie zabiegu będą używane preparaty, które posiadają cenne substancje lipidowe uszczelniające naskórek. Następnie wykonany zostanie masaż, w celu pobudzenia krążenia, poprawy kondycji skóry oraz relaksu. Zabieg dopełni maska algowa, która ma na celu okluzyjnie wprowadzić mikroelementy w skórę i zapewnić relaks przez 20 minut. Na zakończenie zostanie nałożony głęboko nawilżający krem pielęgnacyjny.

Cena zabiegu 130-150 zł